Menu główne

Internetowe pożyczki dla bezrobotnych 

Żyjemy w czasach, kiedy posiadanie etatu pracowniczego jest prawdziwym komfortem. Większość z nas pracuje na tzw. umowach śmieciowych. Współcześni przedsiębiorcy rzadko chcą brać na siebie odpowiedzialność za utrzymanie pracownika i płacenie za niego wszelkich składek. Mocno obniża to naszą wiarygodność kredytową i sprawia, że uzyskanie pożyczki bez konta bankowego jest mocno utrudnione.

Internetowe pożyczki dla bezrobotnych

Wielu z nas pracuje nawet bez umowy. W świetle prawa jesteśmy wówczas osobami bezrobotnymi. W praktyce osiągamy jednak dochody i to często niemałe. Jeśli jesteśmy w takiej sytuacji i chcemy zapewnić sobie dodatkową gotówkę pomocne będą internetowe pożyczki dla bezrobotnych. Wniosek o takie finansowanie nie wymaga podawania miejsca zatrudnienia ani przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń.

Pożyczkodawca może nas poprosić o przesłanie wyciągu bankowego z widocznymi comiesięcznymi wpływami. Najczęściej jednak pożyczki dla bezrobotnych udzielane są jedynie na podstawie danych z dowodu osobistego i przelewu weryfikacyjnego. Pożyczki online można uzyskać nawet w kwadrans. W końcu każdemu, kto znalazł się w nagłej potrzebie finansowej zależy na czasie. Pożyczka bez weryfikacji musi być spłacona terminowo. Inaczej możemy się spodziewać wizyty windykatora. 

 Jeśli powyższa oferta nie wyczerpuje Twoich wymagań, sprawdź również jak prezentuje się nasza pożyczka bez odsetek lub też chwilówka od ręki.

Pożyczki

FacebookG+TwitterRSS